Startują zapisy do Akademii Młodych Sportowców

0
913

Akademia Młodych Sportowców informuje, że zaczęły się zapisy na zajęcia do wszystkich grup!

Wystarczy wejść na stronę internetową www.amsgdynia.pl i w zakładce “zapisz się” wybrać zajęcia i pozostawić do siebie kontakt! Wszystkie zapisane osoby zaprosimy na pierwszy darmowy trening, po którym będzie można zdecydować o uczestnictwie w zajęciach!

W tym roku na naszych Młodych Sportowców czekają następujące zajęcia: MULTISPORT (Obłuże, Chylonia, Redłowo, Witomino), BASEN (Obłuże), TAŃCE (Chylonia, Obłuże), BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU (Grabówek), GIMNASTYKA KOREKCYJNA (Chylonia) i SUPER SPORTOWCY (Chylonia).

AMS to wyjątkowe zajęcia sportowe, które poprzez zabawę, rozwijają umiejętności ruchowe i zdolności motoryczne uczestników oraz wspomagają ich wszechstronny rozwój. Zajęcia obejmują szereg dyscyplin sportowych, dzięki czemu młodzi adepci nie zniechęcają się do ruchu, a rodzice mają szansę odnaleźć dyscyplinę, w której ich pociechy czują się najlepiej. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.

Oprac. Witek Olejarz