Dowiedz się, jak opracować projekt do BO 🗓

0
614

Autorów i autorki wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2021 zachęcamy do wzięcia udziału w Webinarium o uniwersalnym projektowaniu w BO2021 w poniedziałek 1 lutego.

 

Dostępność projektów dla wszystkich grup mieszkańców – bez względu także na wiek i poziom sprawności – jest jednym z podstawowych założeń gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jak opracować projekt dostępny dla każdego!

Spotkanie online poświęcone uniwersalnemu projektowaniu i zasad, które powinniśmy brać pod uwagę składając projekt do gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Gośćmi spotkania będą Beata Wachowiak – Zwara, Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Gdyni ds. Osób z Niepełnosprawnością, Marek Wysocki, Ekspert ds. Dostępności m. Gdyni i Aleksandra Szwaba, pracownica Biura Pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdyni ds. Osób z Niepełnosprawnością.

W trakcie webinarium będzie można zadawać pytania na czacie. Przekażemy je ekspertom, a odpowiedzi opublikujemy w poście na wydarzeniu. Chęć zgłoszenia udziału w webinarium można uczynić na trzy sposoby:
– w wiadomości prywatnej do profilu FB Budżet Obywatelski Gdynia
– mailem na adres: bo@lis.gdynia.pl
– telefonicznie pod numerem: 58 727 39 10

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled budżet obywatelski miasto