Dołącz do załogi „Daru Młodzieży”

0
414

Uniwersytet Morski stworzył wyjątkową okazję dla oficerów i marynarzy. Gdyńska uczelnia zachęca ich, aby dołączyli do załogi „Daru młodzieży” i odbyli służbę na jednym z najsłynniejszych żaglowców świata.

Dział Armatorski i Praktyk Morskich Uniwersytetu Morskiego w Gdyni przygotował wyjatkową ofertę dla oficerów i marynarzy floty. Propozycja dotyczy dołączenia do załogi fregaty szkolnej „Dar Młodzieży”. Uczelnia rekrutuje oficerów z pokładu i maszyny – nawigatorów i mechaników wszystkich szczebli, bosmanów oraz marynarzy.

Ten wyjątkowy, jedyny w polskiej flocie i jeden z najsłynniejszych żaglowców świata może stać się miejscem pracy oraz przygody dla wszystkich, którzy spełnią określone wymagania i przejdą pozytywnie proces rekrutacji. Zgłoszenia przyjmuje Dział Armatorski i Praktyk Morskich pod numerami telefonów: 58 55 86 355, 58 55 86 280 oraz 58 55 86 426.

W tym sezonie „Dar Młodzieży” wyruszy w podróż na Morze Śródziemne i Morze Czarne, a w planach rejsowych fregaty jest również udział w światowej wystawie EXPO w Dubaju.

 

Oprac. Mateusz Kalinowski