Co w Gdyni Szumi? 🗓

0
1314

Serdecznie zapraszamy na drugie z cyklu spotkanie pt: “Co w Gdyni Szumi”, na którym o swoich działaniach, pasjach, hobby, pracy i życiu opowiedzą mieszkanki i mieszkańcy Gdyni oraz osoby na co dzień w Gdyni działające.

Nasze miasto regularnie wygrywa rankingi najlepszych miast do życia w Polsce. Mieszka tutaj, pracuje i działa wiele osób o ciekawej historii, niebanalnych pomysłach i niespożytej energii do działania. To z nimi spotkamy się już w czwartek 19 października o godzinie 18.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych.

Nasze prelegentki i prelegenci w formule Pecha Kucha (prezentacja multimedialna trwająca 6 minut i 40 sekund, składająca się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy) opowiedzą nam o tym czym na co dzień się zajmują oraz jaki wpływ na to co robią ma fakt, że mieszkają i pracują w Gdyni.

W czwartek wystąpią:
Marzena Usarek – Na co dzień jako “Borowa Ciotka” karmi ludzi znajdując w tym przyjemność i spełnienie. Matka czwórki dzieci szukająca sensu życia w kulturze i tradycjach ludowych.

Katarzyna Bąk – Inżynier konstruktor z zamiłowaniem do projektowania grafiki 2+3D.

Ann Linhart – Wiedźminka, Wojowniczka Światła, Przewodniczka w drodze do Kobiecej Mocy.

Krzysztof Winciorek – dokumentujący fotograf konceptualny.

Justyna Grym – dumna mieszkanka Gdyni, która nie wyobraża sobie lepszego miejsca do życia. Uzależniona od wełny, drutów i szydełka. Prowadzi MOHER – małą kawiarnię połączoną ze sklepem z wełną, gdzie uczy dziergania, szydełkowania i plecenia.

Spotkanie poprowadzi:
Sylwia “Nikko” Biernacka – fotografka, inspiratorka, trenerka i liderka społeczna

Po prezentacji będzie także możliwość bezpośredniego porozmawiania z naszymi prelegentami/prelegentkami.

Nasi goście i gościnie przygotowali dla uczestników/uczestniczek prezenty w postaci książek i bonów promocyjnych na swoje usługi i produkty, które będzie można wygrać po wypełnieniu mini ankiety, w której będziemy Państwa pytać o osoby, które warto zaprosić na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Co w Gdyni szumi” .

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy ruszają 12.10.2017 o godzinie 10.00 www.cowgdyniszumi2.evenea.pl

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w spotkaniu bardzo proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji, na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej.
Kontakt: Tel: 515 068 873, e-mail: machina.fotografika@gmail.com

Spotkanie odbędzie się 19 października w godzinach 18.00 – 20.30 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).
Serdecznie zapraszamy!

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled miasto