Chwarzno-Wiczlino: 31. Finał WOŚP

0
463

Już w ostatnią niedzielę stycznia sztab Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni – Microsoft Showcase School wystartuje i zagra po raz czwarty wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W godz. 10:00 – 15:00 nasi wolontariusze wyruszą na ulice całego Chwarzna-Wiczlina! To uśmiechnięci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w identyfikatory, serduszka oraz co najważniejsze – puszki, do których zbierać będą datki!

Stacjonarnie, w budynku białej szkoły (przy ul. Wiczlińskiej 50a), w godzinach funkcjonowania sztabu, będziemy czekać na Was z atrakcjami i warsztatami dla wszystkich – małych i dużych! Funkcjonować tam będzie także specjalne stanowisko Fundacji DKMS. To wyjątkowa szansa, aby zrejestrować się do bazy dawców szpiku lub dopytać o jej szczegóły!

 

Dodatkowo, już od połowy grudnia aktywnie grają z nami za pomocą puszek sztabowych/stacjonarnych:

  • Optyk “Alfa” – Władysława Grabowskiego 7/U19
  • Klub Fitness “Zdrofit Chwarzno” – Czesława Niemena 2
  • Restauracja “Dali do pieca” – Leona Staniszewskiego 24

Sztab ZSO8 od 4 lat aktywnie gram na rzecz Fundacji wraz z uczniami, rodzicami i przyjaciółmi szkoły oraz całą społecznością dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Co roku w działania zaangażowanych jest grupa wspaniałych wolontariuszy, a atrakcje odbywające się w budynku szkoły integrują społeczność całej dzielnicy i cieszą się ogromną popularnością. Bezpośredni kontakt ze sztabem: www.gdynia-6408.wosp.pl, sztabwosp@zso8gdynia.pl.

mat. org.

Oprac. Karol Molęda