Biegi i atrakcje festynowe, tak było w niedzielę 🗺

0
933
Przed nami dwumiesięczna przerwa w Pucharze Gdyni i czas na odpoczynek dla startujących. Na zakończenie roku szkolnego i biegowego spotkaliśmy się na Kamiennej Górze, gdzie w doskonałej pogodzie rywalizowaliśmy, lepiliśmy garnki i bawiliśmy się na różnorodnych punktach z atrakcjami.
Miasteczko zawodów zostało zbudowane niemalże na szczycie Kamiennej Góry – w Parku Lecha i Marii Kaczyńskich. Powstała tam trasa, biuro zawodów, stanowisko z grami planszowymi Alexander, dwie dmuchane zjeżdżalnie i stanowisko z lodami. Nie zabrakło też warsztatów garncarskich, stanowiska prozdrowotnego – Healthy Means Happy, a także stanowiska z siatkówką, badmintonem i piłką nożną – zabawy było co niemiara!
Najważniejszym punktem programu oczywiście było bieganie i poszczególne ceremonie dekoracji, ale warto pamiętać, że po wszystkim odbyło się też losowanie nagród, które przy tej edycji dzieki sponsorom były wyjątkowo bogate. Losowaliśmy więc sprzęt sportowy, zniżki do Jumpcity, wejściówki do Akwarium Gdyńskiego, gry planszowe i puzzle marki Alexander, zniżki na całe kursy językowe do szkoły Ambit i oczywiście deskorolkę 🙂
Organizatorem wydarzenia była Rada Dzielnicy Kamienna Góra
Oprac. Ania De
Kamienna Góra
Map