Bieg Sylwestrowy 🗓

0
746

Stowarzyszenie Klub Sportowy Biegamyrazem.pl zaprasza na VI Bieg Sylwestrowy. Wydarzenie zaplanowane jest na 30 grudnia o godz. 19.00 na bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego.

Celem biegu jest integracja środowiska sportowego, mieszkańców Gdyni i Trójmiasta oraz sportowe podsumowanie i zakończenie 2021 roku. Impreza to nie tylko sportowa rywalizacja. Uczestnicy włączą się w akcję Szlachetnej paczki, a środki z wpisowego na bieg będą przeznaczone dla jednej z gdyńskich rodzin.

Start i meta zlokalizowana będzie na bulwarze Nadmorskim, ok. 100 m od budynku restauracji „Barracuda”. Miasteczko zawodów mieścić się będzie na terenie zielonym pomiędzy parkingiem przy skwerze Arki Gdynia i tzw. małym molo. Biuro zawodów znajdzie się holu Stadionu Miejskiego i będzie czynne w dniu 29.12.2021 r w godzinach 16.00-20.00. Trasa biegu prowadzić będzie buwarem i ścieżką rowerową wzdłuż niego. Zgłoszenia do biegu należy dokonać do 29.12.2021 r. do godz. 10.00 poprzez formularz dostępny na stronie: www.elektronicznezapisy.pl.

Organizatorem Zawodów jest Stowarzyszenie Klub Sportowy “Biegamyrazem.pl” oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z.o.o. Partnerem biegu jest Gdyńskie Centrum Sportu.

Oprac. Mateusz Kalinowski

Scheduled aktywnie biegi Featured