Zapraszamy do 17 LO!

0
1018

17 LO to nowa szkoła ogólnokształcąca na mapie Gdyni, budowana na najlepszych doświadczeniach i tradycjach gdyńskiego Gimnazjum nr 1 –  Jedynki. Tym, co nas wyróżnia, jest ogromna motywacja do rozwijania wiedzy i umiejętności naszych uczniów  w nowoczesny i ciekawy  sposób, z wykorzystaniem nowych mediów, metod aktywizujących oraz poprzez współpracę z uczelniami i biznesem.

Pragniemy kształtować uczniów uważnych, kreatywnych, przedsiębiorczych, samodzielnych, gotowych do podejmowania wyzwań i wprowadzania zmian oraz szukających rozwiązań we współpracy z innymi. Chcemy motywować młodzież do inicjowania projektów,  rozwoju osobistego. Będziemy uczyć  mądrego korzystania z nowych technologii. Pokażemy wartość przedsiębiorczości i zdobywania praktyki w lokalnych firmach. Będziemy uczyć, jak myśleć, jak szukać informacji w informacyjnym szumie oraz jak działać w wirtualnych, wielokulturowych zespołach.

Jednym słowem, zamierzamy kształcić kompetencje przyszłości, a jednocześnie bardzo dobrze przygotować  do matury, studiów i życia zawodowego. Nowocześnie  zarządzana placówka, społeczność ucząca się i blisko współpracująca ze środowiskiem gwarantuje edukację na bardzo dobrym poziomie. Szczegóły oferty można poznać na stronie szkoły http://17logdynia.pl lub w czasie Dnia Otwartego 25 kwietnia, do udziału w którym serdecznie zapraszamy.

Oprac. Oktawia Gorzeńska