Zakończenie roku szkolnego w Leszczynkach

0
925

Zabrzmiał ostatni dzwonek w dwóch szkołach znajdujących się w dzielnicy Leszczynki. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektrycznych oraz w Szkole Podstawowej nr 29 wręczono wiele nagród i wyróżnień.

Podczas ceremonii w popularnym “Chłodniczaku” oficjalnie przyznano jedną z najważniejszych, dzielnicowych nagród jakim jest tytuł “Pozytywnie wzorowy” nadawany przez Radę Dzielnicy Leszczynki. Tegorocznym laureatem został Filip Zioło.

Zaszczytny tytuł uzyskał także wybitny uczeń Szkoły Podstawowej nr 29. “Pozytywnie wzorowym” w 2017 roku był Jakub Łukaszewski. Dodatkowo, Rada Dzielnicy przyznała specjalne wyróżnienie Aleksandrze Wilińskiej. Gratulujemy!

Celem nagrody jest uhonorowanie młodych osób szczególnie zaangażowanych dla rozwoju dzielnicy i jej mieszkańców w dziedzinie gospodarki, oświaty, kultury, sportu, służby zdrowia i pomocy społecznej. Tytuł „Pozytywnie wzorowy” oraz wyróżnienia są nadawane za konkretne osiągnięcia w danym roku szkolnym lub za długotrwałą, systematyczną, społeczną pracę na rzecz dzielnicy Leszczynki i społeczności lokalnej. Nagrodę przyznano już po raz drugi.

Oprac. Paweł Musiał