Zajęcia z rysunku 🗓

0
960

Zapraszamy na zajęcia z rysunku do Wymiennikowni 4 lutego o godzinie 15.45. Wstęp wolny.

Zadaniem uczestników warsztatów będzie stworzenie kompozycji abstrakcyjnej z portretem. Za pomocą prostych figur geometrycznych lub innych środków wyrazu (np. plam) będzie należało stworzyć pracę, która będzie posiadała charakter abstrakcyjny. Dodatkowo do pracy będzie trzeba wprowadzić motyw twarzy i pomieszać ze sobą świat realistyczny z abstrakcyjnym.

Zadanie polepszy umiejętność rysowania portretu, rozwinie kreatywność, pomysłowość i wrażliwość. Wpłynie również na rozwój umiejętności manualnych i łatwiejsze postrzeganie dobrze zgranych połączeń kolorów.

Zajęcia prowadzi Maciej Bukowski, który ukończył technikum o profilu graficznym. Aktualnie student ASP w Gdańsku na kierunku grafika. W przyszłości chce zajmować się grafiką projektową zawodowo. Interesuje się sztukami plastycznymi od czasów szkoły podstawowej. Dużo czasu spędza na pogłębianiu swoich umiejętności warsztatowych. Uważa, że ciężka praca i zaangażowanie w tym co się robi to klucz do sukcesu. Inspiracją są dla niego ludzie, którzy zawsze potrafią znaleźć czas na pielęgnowanie swoich pasji. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, seriale i piłka nożna.

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled Chylonia dzielnica lifehacki