Zagramy w ręczną?

0
815

Nabór chłopców do drużyn młodzieżowych i dziecięcych. Arka Gdynia Handball i Stowarzyszenie KAR-DO Spójnia Gdynia zapraszają na treningi piłki ręcznej.

Treningi grup juniorskich odbywają się w poniedziałki, środy i piątki /pon/pt godz. 19:30 – Hala GCS Gdynia ul. Olimpijska oraz w Szkole Podstawowej nr 47 (Gdynia, Dąbrowa) – środy 17:15.

Treningi grupy młodzików – poniedziałki i wtorki – Szkoła Podstawowa nr 47 (Gdynia, Dąbrowa) godz. 17:15.
W obu przypadkach nie wymagamy doświadczenia w grze w szczypiorniaka. Oferta treningów kierowana jest do wszystkich chłopców z roczników 2001-2006 chcących trenować piłkę ręczną.

Grupy dziecięce /2007 i młodsi / – zajęcia rozpoczniemy we wrześniu, a aktualnie zapraszamy do dołączenia do grupy młodzików .

Zajęcia są dofinansowywane ze środków Gminy Miasta Gdynia – Gdyńskie Centrum Sportu w ramach projektów sportowego szkolenia młodzieży w zakresie piłki ręcznej dla chłopców. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Kar – Do Spójnia.

Zainteresowanych trenowaniem zapraszamy do zgłoszeń pod adresem email: biuro@agreczni.pl lub tel. 606-698-945 do Trener Eweliny Grubeckiej.

Oprac. Joanna Winiarek