Konkurs: Za duży na bajki – pokazy przedpremierowe

0
301

„Za duży na bajki” to opowieść, o tym co jest w życiu ważne dla młodych ludzi. To warty zobaczenia film, który bawi, uczy i wzrusza widzów. Uwaga, konkurs – do wygrania zaproszenia.

Kino Helios zaprasza na przedpremierowe seanse z konkursami 12 i 13 marca o godzinie 12:30. Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a nagrodami w konkursach będą książki oraz gry planszowe!

Pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

Czas trwania filmu: 106 minut, Kategoria wiekowa: od 7 lat

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jak na imię ma główny bohater filmu?  

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na Filmowy Poranek, które w wylosuje nasza redakcyjna szalona ciotka spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 11 marca do godziny 16:00.

Oprac. Martyna Rodzik