Wyróżnienia dla najlepszych absolwentów

0
258

Są niezwykle zdolni, kreatywni i wybitni. Ci absolwenci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego w swoich szkołach w Gdyni, co roku wyróżniani są specjalnymi życzeniami.

W tym roku ze względu na pandemię nie odbyła się gala wręczenia pamiątkowych listów gratulacyjnych. O to, aby prezenty trafiły do adresatów zadbały gdyńskie szkoły. Oprócz listu gratulacyjnego najlepsi absolwenci klas ósmych i maturalnych otrzymują pióro z grawerem – imieniem i nazwiskiem.

Te wyjątkowe osiągnięcia to zasługa ciężkiej pracy uczniów, ale także ich wspaniałych nauczycieli, rodziców i społeczności szkolnej.

Najlepsi absolwenci gdyńskich szkół podstawowych za wyniki w nauce w roku
szkolnym 2020/2021:
1. Maria Lasocka – Szkoła Podstawowa nr 6
2. Jakub Wojtkowski – Szkoła Podstawowa nr 8
3. Magdalena Kraszewska – Szkoła Podstawowa nr 10
4. Zuzanna Kaczmarzyk – Szkoła Podstawowa nr 11
5. Milena Izabela Katzer – Szkoła Podstawowa nr 12
6. Maximilian Jan Seweryn – Szkoła Podstawowa nr 13
7. Patrycja Gawior – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14
8. Iwo Drzewiecki – Szkoła Podstawowa nr 16
9. Grzegorz Borzycki – Szkoła Podstawowa nr 17
10. Maja Kozłowska – Szkoła Podstawowa nr 18
11. Piotr Karol Przybek – Szkoła Podstawowa nr 20
12. Maja Lesisz – Szkoła Podstawowa nr 21
13. Gabriel Janowicz – Szkoła Podstawowa nr 23
14. Mikołaj Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 26
15. Maja Borkała – Szkoła Podstawowa nr 28
16. Grzegorz Leszka – Szkoła Podstawowa nr 29
17. Weronika Formela – Szkoła Podstawowa nr 31
18. Szymon Danielewicz – Szkoła Podstawowa nr 33
19. Emilia Ofiarska – Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi
20. Jakub Nowak – Szkoła Podstawowa nr 35
21. Matylda Fularczyk – Szkoła Podstawowa nr 37
22. Beata Kosiarz – Szkoła Podstawowa nr 39
23. Hanna Kurzak – Szkoła Podstawowa nr 40
24. Maria Anna Jasińska – Szkoła Podstawowa nr 42
25. Natalia Popek – Szkoła Podstawowa nr 43
26. Laura Schröder – Szkoła Podstawowa nr 44
27. Wiktoria Krasuska- Szkoła Podstawowa nr 46
28. Karmen Kaczmarczyk – Szkoła Podstawowa nr 47
29. Marek Smykowski – Szkoła Podstawowa nr 48
30. Piotr Rozbicki – Szkoła Podstawowa Nr 49 dla Dzieci Niedosłyszących
31. Agata Dymanowska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
32. Krzysztof Weronko – Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
33. Adrianna Smeja – Szkoła Podstawowa Jezuitów z Oddziałami
Dwujęzycznymi im. św. Stanisława Kostki
34. Mateusz Ledóchowski – Gdyńska Szkoła Społeczna
35. Maciej Nowak – Prywatna Szkoła Podstawowa Liber
36. Zofia Haciska – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
37. Aleksandra Rudnicka – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa

Najlepsi absolwenci gdyńskich szkół ponadpodstawowych
w roku szkolnym 2020/2021
L.p. Imię i nazwisko ucznia Nazwa zespołu szkół i szkoły
1. Zuzanna Miks I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
2. Małgorzata Rosiak II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami
Dwujęzycznymi
3. Ida Dzierżanowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami
Dwujęzycznymi
4. Maurycy Jarmuła V Liceum Ogólnokształcące
5. Marta Płotka VI Liceum Ogólnokształcące
6. Gabriela Kłos VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące
7. Beata Ekert IX Liceum Ogólnokształcące
8. Jakub Bzymek X Liceum Ogólnokształcące
9. Weronika Julia Kosatko XIV Liceum Ogólnokształcące
10. Blanka Szejko XVII Liceum Ogólnokształcące
11. Patryk Rogowski Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana
Pawła II
12. Wojciech Marek Miłaszewski Gdyńskie Liceum Autorskie Społecznego
Towarzystwa Oświatowego
13. Olaf Włodzimierz Perzanowski Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
14. Małgorzata Rutkowska Ogólnokształcące Liceum Jezuitów z Oddziałami
Dwujęzycznymi
15. Monika Bartosiak Zespół Szkół Plastycznych
16. Kinga Kołecka Zespół Szkół Administracyjno – Ekonomicznych
17. Radosław Wyrzykowski Zespół Szkół Chłodniczych
i Elektronicznych
18. Nikodem Rodkiewicz Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
19. Oliwia Kurecka Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych
20. Jakub Momot Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego nr 1
21. Anna Murawska Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego nr 3

 

Oprac. Mateusz Kalinowski