Wyłącznie Twoja klasa w kinie!

0
1106

Kino Helios Gdynia przygotowało specjalną ofertę zakupu seansu na wyłączność dla grupy szkolnej.

Nowa rzeczywistość stawia przed nami szereg wyzwań i zadań. Kino jest świadome jaką wartością w edukacji szkolnej jest kontakt ze sztuką filmową. Nic nie skupia tak uwagi jak duży ekran i niezwykła kinowa atmosfera. Dla dzieci seans w kinie to podróż do świata magii oraz sposób na pobudzanie wyobraźni. Dla młodzieży jest to idealny pretekst do poruszenia nowego tematu, problemu oraz rozwinięcia nowych zainteresowań. A gdyby tak seans dla grupy na wyłączność? W Heliosie jest to możliwe!

Klasa w Kinie to projekt pozwalający na rezerwacje sali kinowej na wyłączność dla grupy szkolnej! Niezależnie od ilości osób, w komfortowych i bezpiecznych warunkach Helios zorganizuje seans z każdym filmem ze swojej oferty. Gwarantowane jest, że w seansie nie będą brały udziału osoby postronne. Istnieje także możliwość zamówienia seansu ze specjalną prelekcją lub quizami dla dzieci w ramach naszych projektów edukacyjnych:
Kino na Temat
Kino na Temat Junior

Oferta pozwala dostosować tematykę seansu do realizowanej podstawy programowej w danej klasie. A to wszystko w cenie biletu szkolnego! Wszystkie seanse w ramach akcji Klasa w Kinie mogą także brać udział w programach lojalnościowych „1 bilet do kina = 1zł dla szkoły” oraz „Karta Nauczyciela”.

Jak zamówić seans?
• Wybór filmu oraz rodzaju seansu (pokaz filmu lub pokaz filmu + edukacja)
• Kontakt z wybranym kinem Helios: telefoniczny, mailowy lub przez formularz.
Wskazanie, że rezerwacja dotyczy seansu grupowego na wyłączność.
• Potwierdzenie tytułu filmu, wybór preferowanej daty, godziny seansu i określenie liczby osób.
• Otrzymanie potwierdzenia rezerwacji z kina.
• Zakup biletów dla grupy (w standardowej cenie biletu szkolnego) kilka dni wcześniej lub bezpośrednio przed seansem. Bilety dla opiekunów gratis!
• Gotowe! Zapraszamy na zamówiony seans!

Maksymalna liczba osób na seansie zgodna z wytycznymi GIS. W każdym naszym kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa.

Oprac. Amelia Bielska