Wiosenny Bal Malucha

0
696

Wiosenny Bal Malucha w Laboratorium Innowacji Społecznych PPNT Gdynia to kolejne już spotkanie w ramach cyklu “Twórcze rodzicielstwo”. Pragniemy, aby mamy i tatusiowie mogli w sobotniej, przyjaznej atmosferze spędzić ciekawie czas ze swoimi dziećmi. Muzyka i wspólny taniec to forma budowania kontaktu i bliskości z dziećmi. Zabawa w formie warsztatów muzyczno- rytmicznych sprzyja zdrowemu rozwojowi dzieci oraz integracji rodziców.

Zabawa zorganizowana będzie 20 maja w g. 10.00 – 12.00 dla niechodzących jeszcze maluszków w wieku 0-1 wraz z opiekunami. Obowiązkowe wiosenne przebranie dla maluszków i rodziców

Liczba miejsc ograniczona (30 miejsc, maluch + rodzic /rodzice to jedno miejsce) – zapisy rozpoczną się 9 maja 2017 r. o godz. 10.00. W zapisach należy podać wiek dziecka (maksymalnie do 1 roczku, bo to bal dla maluszków, które jeszcze nie chodzą)

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Laboratorium Innowacji Społecznych są bezpłatne. Spotkajmy się wszyscy w niezobowiązującej, przyjaznej atmosferze na Al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony przystanku Gdynia Redłowo.

Oprac. Paweł Musiał