Wakacyjna pracownia 🗓

0
1172

3, 2, 1… start! Zakasajcie rękawy i dołączcie do warsztatów rodzinnych, gdzie poznacie ciekawe, ważne i nietypowe zawody!

Do udziału w warsztatach rodzinnych zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat. Obowiązują zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz numeru telefonu opiekuna). Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł, opiekunowie bezpłatnie. Liczba miejsc ograniczona.

Jutro poznamy osobę, z którą bezpiecznie czują się zwierzęta, opiekuje się nimi i o nich pamięta. Jeżeli tak jak my kochacie zwierzęta – poznajcie zawody związane z opieką nad nimi.

Zajęcia odbywają się w wakacyjne wtorki w różnych przestrzeniach Muzeum Emigracji w Gdyni w godz. 12:00 – 13:30. Miejsce zbiórki: hol przy muzealnej kasie.Informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa na warsztatach:

1. Ze względów bezpieczeństwa w trakcie warsztatów prosimy o korzystanie z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy.

2. Przed każdym spotkaniem stoły, miejsca do siedzenia oraz materiały poddane są dezynfekcji.

3. Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego uczestnika.

4. Prosimy o zachowanie dwumetrowych odstępów między uczestnikami, którzy nie są ze sobą spokrewnieni.

5. Przypominamy o konieczności regularnego mycia rąk – najbliższa toaleta znajduje się po prawej stronie od wyjścia z sali warsztatowej. Najbliższy preparat do dezynfekcji rąk znajduje się przy wyjściu z sali warsztatowej.

6. Przy wchodzeniu na wystawę stałą prosimy o zakładanie maseczek.

7. W celu zachowania bezpieczeństwa, osoba prowadząca spotkanie została wyposażona w przyłbicę.

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled kulturalnie