Uczennice ZSSO na Mistrzostwach Europy

0
840

Za nami 33 Mistrzostwa Europy w gimnastyce artystycznej w Budapeszcie. Suma punktów zdobytych przez zbiorówkę juniorek i indywidualistki seniorki wyłoniła najlepszą reprezentację Europy, złoty medal zdobyła reprezentacja Rosji.

Zespół Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących, czyli uczennice SMS-u zajął 13 miejsce wśród 25 reprezentacji! Dodatkowo w układach zespołowych juniorek (Natalia Wiśniewska, Kornelia Pacholec, Wiktoria Mielec, Alicja Dobrołecka, Milena Górska, Małgorzata Roszatcyka) nasze uczennice zajęły bardzo dobre 11 miejsce w stawce 27 zespołów!

Do czołowej ósemki zabrakło naprawdę nie wiele (0.5 pkt), w klasyfikacji indywidualnej wieloboju Natalia Kozioł zajęła miejsce 29 w stawce 60 zawodniczek. Najwyżej został oceniony układ z maczugami, w którym została sklasyfikowana na miejscu 25. Gratulujemy zawodniczkom i trenerkom oraz dziękujemy radzie pedagogicznej za wsparcie i pomoc w przygotowaniach do turnieju.