Tato, co ty na to?! – spotkanie z muzykiem 🗓

0
1213

Zapraszamy 3 grudnia do Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych al. Zwycięstwa 96/98 (PPNT) na warsztaty “A capella gra!”  z cyklu “Tato, co ty na to?”! 

Co lubisz robić kiedy na dworze zimno i ciemno, a cała rodzina jest w domu? Można pograć w planszówki, ugotować pyszny obiad, ale wspólne muzykowanie to dopiero coś niezwykłego! Muzyka to świetna zabawa, jest wspaniałym sposobem na wyrażenie siebie – zarówno przez małego, jak i dorosłego. Śpiewanie i granie z tatą, mamą czy rodzeństwem pozwala poczuć się szczęśliwym!

Na zajęciach z Jackiem Kuleszą ułożymy melodię i tekst do naszej wspólnej piosenki, pobawimy się przy różnych dźwiękach i też trochę potańczymy 🙂 Uśmiechy od ucha do ucha gwarantowane!

Warsztat poprowadzi Jacek Kulesza – polski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista, autor tekstów. Wspaniale muzykuje mu się z dziećmi! Przez lata, jako gitarzysta i współautor muzyki, wraz z Grzegorzem “Guzikiem” Guzińskim i Patrykiem “Patem” Stawińskim, stanowił o brzmieniu wybrzeżowej formacji “Homosapiens”. Później został członkiem zespołu Romana Puchowskiego “Von Zeit”. Od 2003 roku prowadzi awangardowy projekt muzyczny Jacek Kulesza Trio Waliza i Tamburyn. W JAKTrio oprócz akustycznej gitary, Kulesza wykorzystuje swoiste brzmienie walizki podróżnej i tamburyna, jak również przetworzonych efektów wokalnych. Jest autorem całości muzyki i tekstów, a także gra na wszystkich instrumentach.

Spotkanie które odbędzie się w godz. 11.00 – 13.00. Wstęp wolny, obowiązują zapisy – https://acapella.evenea.pl. Warsztat dla dzieci w wieku 6-11 lat. Liczba miejsc ograniczona (15 miejsc). Dziecko + opiekun/opiekunowie to jedno miejsce. W zapisach prosimy podać wiek dziecka.

O WARSZTATACH “TATO, CO TY NA TO?”
Jak ciekawie spędzić wspólnie czas? Co możemy zrobić razem? Każde spotkanie będzie inspirującą przygodą!
Ofertę kierujemy do rodzin – dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich tatusiów, ale serdecznie zapraszamy także mamy, ciocie, wujków oraz dziadków! Warsztaty odbywają się w jedną niedzielę w miesiącu.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled miasto