Szukają wokalnych talentów 🗓

0
780

Śpiewasz? Chcesz zaprezentować swój talent szerszej publiczności? Weź udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2021.

 

Wielkimi krokami zbliża się święto piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Mowa o festiwalu Gdynia Open 2021. To szansa dla wokalnych talentów zarówno z Polski, jak i z całego świata. Młodzi artyści mogą tam zaprezentować swoje artystyczne umiejętności. Wydarzenie promuje też młodzieżową aktywność i zachęcą do rozwijania pasji oraz zainteresowań muzycznych. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się online. Zapisy ruszają już 1 kwietnia, wystarczy wejść na stronę www.gdyniaopen.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy też przygotować link do nagrania z piosenką oraz zdjęcie.

W festiwalu Gdynia Open 2021 mogą wziąć udział osoby w wieku od 3 do 25 lat – soliści, duety, zespoły wokalne oraz rodzinne. Wybierz piosenkę, nagraj ją, umieść w sieci i daj się odkryć.

Zgłoszenia mogą przesyłać szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjne, a także rodzice i pełnoletni uczestnicy. Repertuar jest dowolny. Można wykonać piosenkę polską lub zagraniczną. Mile widziane są nagrania z logiem festiwalowej rybki, które można pobrać na stronie wydarzenia.

Konkursowe wykonanie powinno być nagrane poziomo z jednego ujęcia kamery. Niedozwolony jest montaż. Nagrania należy zamieszczać w serwisie YouTube. Rekomendowana rozdzielczość to 720 lub 1080p.

Do zdobycia są statuetki, nagrody finansowe i rzeczowe. Regulamin jest dostępny w załączniku do artykułu oraz na stronie www.gdyniaopen.pl.

Elżbieta Cupiał, dyrektor MDK

Integracja, dobra zabawa, utalentowani uczestnicy i uczestniczki, atmosfera współpracy i przyjemność płynąca ze śpiewania – to właśnie festiwal Gdynia Open. Dołączcie do naszej śpiewającej ekipy – zachęca Elżbieta Cupiał, dyrektorka festiwalu Gdynia Open.

 

 

Jurorzy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej to: Jerzy Petersburski Jr, Wanda Kwietniewska, Marcin Spenner, Tomasz Podsiadły, Anna Domżalska i Marcin Plewiński. Jury ocenia występy pod względem: walorów głosowych, doboru repertuaru dostosowanego do wieku, interpretacji utworu, muzykalności, wyczucia rytmu, ogólnego wyrazu artystycznego. Harmonogram:

  • 1.04 – 9.05 – etap I: rejestracja zgłoszeń,
  • 17.05-31.05 – etap II: prezentacja listy finalistów i głosowanie publiczności,
  • 4.07 – etap III: ogłoszenie wyników.

Organizatorami muzycznego wydarzenia są: Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni i Laboratorium Innowacji Społecznych.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled Featured kulturalnie