Świnka Peppa: Impreza w kinie 🗓

0
105

Zbiórka, zbiórka! Czas na wydarzenie „Świnka Peppa: Impreza w kinie”! Helios w Gdyni zaprasza najmłodszych widzów na specjalne seanse od 2 do 8 lutego.

W tym roku Świnka Peppa świętuje swoją 20. rocznicę i aby uczcić tę wyjątkową okazję, urządza najwspanialszą imprezę wszech czasów. Zaproszeni są wszyscy przyjaciele (tak, to o WAS mowa)!

Teraz wraz z całą rodziną możecie cieszyć się 10 odcinkami specjalnymi serialu „Świnka Peppa” – niesamowitą 3-częściową opowieścią o przyjęciu ślubnym! Co więcej, dzięki 5 zupełnie nowym piosenkom oraz 11 fragmentom interaktywnym ukazującym, jak Peppa i jej towarzysze bawią się, tańczą i śpiewają w świecie rzeczywistym, zarówno rodzice, jak i dzieci mogą dołączyć, by śmiać się i dokazywać z Peppą jak nigdy wcześniej! A zatem czym prędzej wkładajcie płaszcze i wskakujcie w buty – pora ruszać na niezwykłe spotkanie „Świnka Peppa: Impreza w kinie”!

czas trwania filmu: 65 min.
kategoria wiekowa: bez ograniczeń

godziny seansów: 10:00, 11:30 i 13:00 od 2 do 8 lutego

Cennik: 4 i więcej dni przed seansem – 19,90 zł, 3 dni przed seansem – 21,90 zł, 2 dni przed seansem – 23,90 zł, 1 dzień przed seansem – 25,90 zł, w dniu seansu – 26,90 zł. Cena biletu dla każdego uczestnika.

Helios Gdynia Centrum Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2 (CH Riviera).

Oprac. Małgorzata Trasna

od do
Scheduled kulturalnie