Świąteczna akcja gdyńskich Radnych Dzielnic

0
457

Gdyńscy Radni Dzielnic, działający w ramach nieformalnej grupy Forum Gdyńskich Rad Dzielnic, zapraszają do wzięcia udziału w Świątecznej Akcji.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jak dobrze wiecie wokół nas jest mnóstwo samotnych seniorów, którzy potrzebują pomocy. Dlatego też jako Forum Gdyńskich Rad Dzielnic przy współpracy z Fundacją Adaptacja ruszamy z nasza akcją, skierowaną właśnie do osób samotnych, w podeszłym wieku, dla których paczka z żywnością, chemią i środkami czystości będzie idealnym prezentem – tłumaczy Paweł Musiał, koordynator wydarzenia.

Przyjmowane będą produkty żywnościowe o wydłużonym terminie przydatności i artykuły chemii domowej (środki do mycia i czyszczenia, prania czy dezynfekcji). Dary można dostarczać do biur Rad Dzielnic (po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem rady w danej dzielnicy) lub do siedziby Fundacji Adaptacja na ul. Chylońskiej 217 do dnia 16 grudnia.

Zachęcamy do udostępniania informacji o akcji w swoich social mediach, zaproś znajomych, zrób zakupy z listy i dostarcz do biura.

Oprac. Małgorzata Trasna