Spotkajmy się w ogrodzie na Checzy 🗓

0
1375

Drodzy Sąsiedzi, Drogie Sąsiadki! W piątek 30 lipca, w godzinach 17:00-20:00, spotkajmy się w ogrodzie na Checzy!

Zapraszamy wszystkich do wspólnego piknikowania, korzystania z poczęstunku i grilla (zabierzcie swoje ulubione jedzonko do grillowania i jak będą chęci – sałatki i wypieki dla siebie i sąsiadów), posłuchania muzyki, wzięcia udziału w grach i zabawach.

Piknik inauguruje otwarcie całorocznego, społecznego ogrodu na Checzy. Weźcie też ze sobą dużo dobrego humoru i towarzystwa. Dla każdego znajdzie się miejsce! Podczas wydarzenia będziemy mogli mieć wpływ na kształt ogrodu i samodzielnie zasadzić nasiona, stworzyć origami, pograć w planszówki i zabawy na powietrzu, pobawić się bańkami mydlanymi, eksperymentować artystycznie w kąciku plastycznym, pomalować buzie w ulubione motywy, czy po prostu wypocząć na trawie z najbliższymi i zrelaksować się na leżakach. Będzie to również dobra okazja do zapoznania się z animatorami z Przystani Opata Hackiego 33 oraz Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu z Chyloni. Poza miłą, sąsiedzką atmosferą czekać na Was będą też przystaniowe torby z upominkami.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji: opatahackiego33@lis.gdynia.pl, +48 58 727 39 31
Wstęp wolny

Działanie realizowane jest w ramach projektów: „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w obszarze Zamenhofa-Opata Hackiego” oraz projektu „Przystań. Model centrów sąsiedzkich w dzielnicach Gdyni – praktyka wdrożeniowa”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled Chylonia Featured