Sekretna Gdynia Tadeusza Wendy 🗓

0
437

20 czerwca 2021r. o godz. 11 odbędzie się detektywistyczno-historyczna gra miejska śladami Tadeusza Wendy.

 

Organizatorzy zaplanowali grę z wieloma atrakcyjnymi zagadkami, podchwytliwymi pytaniami i zadaniami na spostrzegawczość. Gra Miejska „Sekretna Gdynia Tadeusza Wendy”, organizowana przez WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, wpisuje się w cykl wydarzeń dla mieszkańców, dzięki którym w przystępny i aktywny sposób poznają historię najważniejszych dla miasta postaci. Poprzez ukryte w podwórzach, witrynach oraz bramach zagadki, interaktywne filmy, dźwięki oraz wreszcie: aktorskie inscenizacje, uczestnicy poznają Gdynię taką, jaką swoimi oczami widział Tadeusz Wenda!

Od nieprzebytych torfowisk po tajemnicze portowe hangary, od dawnych portowych biur po nowoczesne biurowce. Jaki wpływ na współczesne miasto wywarł inżynier Tadeusz Wenda? A może bez niego nie byłoby… Gdyni? Zapisz się do naszej gry i dowiedz się więcej!

Czy każdy uczestnik przejdzie grę i czy odkryje wszystkie miejsca i zagadki zależy już od samych uczestników. Zadania są tak przystosowane, by mogli je rozwiązywać zarówno dorośli jak i dzieci, a także zarówno znawcy historii Gdyni i osoby dopiero tę historię poznający. Udział w zabawie jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych. Można zagrać indywidualnie lub całymi rodzinami, szczegóły w Regulaminie. Na grę obowiązują zapisy. Limit uczestników w grze 150 osób.

Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
ul. Kielecka 7. Obowiązują zapisy: kwiatkowski@wsaib.pl

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled miasto