Rusza kino samochodowe! 🗓

0
1261

W piątek, 22 maja, rusza w Gdyni kino samochodowe. Oglądaniem filmów na dużym ekranie, z fotela własnego samochodu będzie można się cieszyć na parkingu przy Gdynia Arenie.

Codziennie zaplanowane są dwa seanse. Pierwszy dzień kina samochodowego rozpocznie się od projekcji filmów „Kształt wody” Guillermo del Toro oraz „Pewnego razu w… Hollywood” Quentina Tarantino. W sobotę o godz. 18:00 z foteli własnych samochodów będzie można zobaczyć polską komedię „Niezanajomi” z Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem oraz Kasią Smutniak. Trzy godziny później zapraszamy na projekcję najnowszego najnowszego filmu Romana Polańskiego „Oficer i szpieg”.

W niedzielę czas na rozrywkę familijną i przygodową. O godz. 18:00 rozpocznie się projekcja filmu „Kumple z dżungli”, a o godz. 21:00 widzowie będą mogli obejrzeć „Jumanji: przygoda w dżungli”.

Każdego dnia w Kinie Samochodowym Gdynia wyświetlane będą dwa filmy. Pierwszy seans zaplanowano o godz. 18:00, a kolejny o godz. 21:00. Na ogromnym, nowoczesnym ekranie o powierzchni 77 m² prezentowane będą największe hity kinowe, ale także filmy polskie i europejskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne dni zostały podzielone tematycznie: Romantyczne poniedziałki, Wtorki z europejskim i polskim kinem, Środy z kinem akcji, Czwartki na sportowo, Piątki z hollywoodzkimi hitami, Premierowe soboty i Familijne niedziele.

Kino samochodowe zlokalizowane jest na parkingu przy Gdynia Arenie. Wjazd będzie możliwy tylko od ul. Wileńskiej, na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu. Na miejscu widzowie będą mogli skorzystać z małej gastronomii i kupić popcorn, nachosy oraz zimne napoje. Parking przy gdyńskiej Arenie będzie mógł pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. Wysokiej jakości ekran oraz najwyższej klasy dźwięk, który będzie odtwarzany poprzez słuchawki wydawane przy wjeździe do kina, zapewni komfortowe warunki i niezapomnianą rozrywkę.

Bilety na pojedyncze seanse będą w cenie:
30 zł z kartą mieszkańca
45 zł pozostałe

Kwota dotyczy ceny za samochód osobowy. W aucie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby dorosłe. W przypadku rodzin z dziećmi do 4 osób. Bilety do nabycia na platformie kupbilecik.pl.

Oprac. Krzysiek Marecki

Scheduled Bez kategorii