Rodzinne warsztaty fotograficzne 🗓

0
1291

Na pokładzie statku zawsze dużo się dzieje. Kadeci poznają pracę w rejsie. Trzeba sklarować linę, wejść na maszt i zobaczyć, co tam widać na horyzoncie, naprawiać drobne usterki, czy wreszcie przejść chrzest po przekroczeniu równika.

Mnóstwo wrażeń i dużo ruchu. Odbywające się w Muzeum Miasta Gdyni warsztaty skierowane są do najmłodszych uczestników, którzy z czasem będą gotowi do pracy pod pokładem, w maszynowni! Marynarze, zapraszamy na edukacyjny POKŁAD!

Zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty, podczas których wspólnie stworzymy ramki, w których utrwalimy nasze rodzinne wspomnienia. Na zajęcia prosimy zabrać: pradziadków, dziadków i rodziców i oczywiście kilka fotografii. Cykl warsztatów rodzinnych „Pokład” skierowany jest do dzieci od 2 do 5 lat. Spotkania odbywają się zawsze w pierwszą sobotę miesiąca.

Termin: 20 I 2018 r. – godzina: 11:00
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1
Bilety: koszt udziału jednego uczestnika: 10 zł, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.
Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled miasto