Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

0
96

W poniedziałek, 24 maja rusza rekrutacja uzupełniająca do gdyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.

 

Dokładnie od godz. 10:00 będzie można składać wnioski o przyjęcie do placówki, która dysponuje wolnymi miejscami. Na małych kandydatów czeka 586 miejsc.

Rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte do żadnej z wybranych wcześniej placówek mogą do 28 maja 2021 r. do godz. 16.00 złożyć wniosek o przyjęcie do placówki, która dysponuje wolnymi miejscami. O przyjęciu dziecka nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja odbywa się na stronie: www.gdynia.pl/rekrutacja

UWAGA! Logowanie do systemu rekrutacji będzie możliwe tylko w dniach od 24 maja od godz. 10.00 do 28 maja do godz. 16.00.

Lista wolnych miejsc w gdyńskich przedszkolach publicznych:

1. Przedszkole nr 4 Tatrzańska 18 Działki Leśne – 7 (2018-2017)
2. Przedszkole nr 5 „Piąteczka” Miodowa 16 Orłowo – 2 (2017) 3 (2016-2015)
3. Przedszkole nr 9 Bpa Dominika 5 Wzg. Św. Maksymiliana – 14 (2018) 8 (2016-2015)
4. Przedszkole nr 14 Ks. St. Zawackiego 5 Orłowo – 13 (2018)
5. Przedszkole nr 19 Harcerska 4 Wzg. Św. Maksymiliana – 4 (2018) 2 (2017)
6. Przedszkole nr 22 Gen. Józefa Hallera 37 Wzg. Św. Maksymiliana – 6 (2018)
7. Przedszkole nr 25 Augustyna Necla 14 Śródmieście  – 5 (2018) 2 (2017) 6 (2016 – 2015)
8. Przedszkole nr 30 Zielona 53 Babie Doły – 13 (2018) 1 (2017)
9. Przedszkole nr 42 „Pod Modrzewiem” Płk. Dąbka 199A Obłuże – 17 (2018) 7 (2017) 3 (2016)
10. Przedszkole nr 43 „Jantarek” Inż. J. Śmidowicza 59 Oksywie – 2 (2018)
11. Przedszkole nr 47 „Leśna Pętelka” Maciejewicza 9 Obłuże – 4 (2016) 4 (2015)
12. Przedszkole nr 51 Władysława IV 52 Wzg. Św. Maksymiliana – 8 (2018)
13. Przedszkole nr 57 Chwaszczyńska 26 Karwiny III – 12 (2018-2017)
14. Szkoła Podst. nr 11 oddz. dla 3-4 latków Wrocławska 52 Orłowo – 4 (2018-2017)
15. Przedszkole pw. Świętej Rodziny Armii Krajowej 26 Śródmieście – 10 (2018) 2 (2017) 15 (2015-2016)

Lista wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych:
(dla dzieci 6 i 5 letnich)

1. SP 8 Orłowska 27 Orłowo – 6
2. SP 10 Morska 192 Chylonia – 38
3. SP 11 Wrocławska 52 Orłowo – 1
4. SP 12 Stawna 4/6 Witomino – 20
5. SP 13 Halicka 8 Mały Kack – 14
6. SP 16 Chabrowa 43 Pustki Cisowskie – 29
7. SP 17 Grabowo 12 Grabówek – 28
8. SP 21 Jana z Kolna 5 Śródmieście – 20
9. SP 23 Grottgera 19 Wzg. Św. Maksymiliana – 20
10. SP 29 P. Ściegiennego 8 Leszczynki – 34
11. SP 31 Chylońska 227 Chylonia – 40
12. SP 33 Godebskiego 8 Oksywie – 3
13. SP 34 Cylkowskiego 5 Redłowo – 4
14. SP 35 Uczniowska 1 Witomino – 12
15. SP 39 Adm. Unruga 88 a Obłuże – 8
16. SP 40 Rozewska 33 Chylonia – 16
17. SP 42 Staffa 10 Karwiny II – 37
18. SP 43 Porębskiego 21 Pogórze – 21
19. SP 44 Sucharskiego 10 Obłuże – 5
20. SP 46 Chwaszczyńska 26 Karwiny III – 20
21. SP 47 Nagietkowa 73 Dąbrowa – 20
22. SP 51 Słowackiego 53 Śródmieście – 7
23. SP 53 Gen. Józefa Hallera 9 Wzg. Św. Maksymiliana – 9

Przebieg rekrutacji uzupełniającej

  • 24 maja o godz. 10.00 – uruchomienie strony internetowej dla rodziców z wnioskiem o przyjęcie i kompletem oświadczeń potwierdzających spełnianie wskazanego kryterium.
  • do 28 maja do godz. 16.00 – wyboru złożenie Wniosku w placówce pierwszego wyboru.
  • 7 czerwca o godz. 12.00 – listy dzieci zakwalifikowanych oraz listy dzieci niezakwalifikowanych.
  • 15 czerwca o godz. 12.00 – listy dzieci przyjętych oraz listy dzieci nieprzyjętych.

Źródło: edukacja.gdynia.pl

Oprac. Amelia Bielska