Promocja wniosków do BO

0
827

O ciężkiej pracy, która zagwarantowała im zwycięstwo, sytuacjach miłych i tych mniej przyjemnych mówili autorzy wniosków do Budżet Obywatelski Gdynia 2016.

Na poniedziałkowym spotkaniu było dużo o samym Budżecie Obywatelskim oraz o tym, na jakie wsparcie ze strony miasta mogą liczyć autorzy w tegorocznym głosowaniu. Informowali pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych oraz wiceprezydent Michał Guć. Wypowiadali się także przedstawiciele projektów zwycięskich z zeszłorocznej edycji. O sposobach na zwycięstwo opowiadał kolektyw wnioskodawców z Pustek Cisowskich-Demptowa: Katarzyna Data-Złoch oraz Emilia Rogała i Karol Żurek. Dzięki ich staraniom w tej dzielnicy frekwencja głosujących była najwyższa i wniosła blisko 48 proc.. Oznacza to, że w okolicy zostaną zrealizowane dwie inicjatywy z listy projektów zgłoszonych w BO – jedna z nich to premia “+1”.

W drugiej części spotkania, Adrian Werner i Michał Wes z Werbrand opowiadali jak wykorzystać internet do promocji swojego projektu.

Dostępne są już także materiały informacyjne i promocyjne tegorocznej edycji BO na stronie https://bo.gdynia.pl/Pliki_do_pobrania.html a

Oprac. Paweł Musiał