Poznajmy się przez sztukę – cykl dla kreatywnej młodzieży

0
840

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13 – 17 lat na cykl integracyjnych warsztatów kreatywnych. Podczas trzech sobotnich spotkań w ciepłym maju spędzimy wspólnie twórczy czas zarówno w pracowni LIS jak i na słonecznym, świeżym powietrzu na terenie PPNT w Gdyni.

Będzie to wspaniała okazja aby poznać ciekawe osoby o podobnych zainteresowaniach jak i stworzyć kilka dzieł indywidualnych oraz grupowych. Na warsztatach poruszymy tematy portretu w rysunku i malarstwie zahaczając o aspekty psychologiczne. Będzie dużo śmiechu ale też poważnego podejścia do tematu. Wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia warsztatów będą dostępne na miejscu.

Więcej o prowadzącej:

JOANNA CUPIAŁ – magister sztuki, pedagog. Założycielka edukacyjnej pracowni artystycznej Indygo w Gdyni. Prowadzi grupowe jak i indywidualne zajęcia z zakresu rysunku, malarstwa i rzeźby dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje młodzież na egzaminy do szkół artystycznych. Autorka licznych warsztatów artystycznych na terenie trójmiasta. Brała udział w wielu wystawach i plenerach w kraju jak i za granicą.

Terminy spotkań:

13.05 (sobota), godz. 13:30 – 15:30

20.05 (sobota), godz. 13:30 – 15:30

27.03 (sobota), godz. 13:30 – 15:30

Na cykl obowiązuje jednorazowy zapis co jest jednoznaczne z obecnością na wszystkich spotkaniach wymienionych powyżej. Prosimy więc o przemyślenie swojej decyzji. W razie rezygnacji z zapisu prosimy o kontakt mailowy: j.cupial@lis.gdynia.pl bądź telefoniczny: 58 727 39 16

Ze względu na to, że cykl jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich prosimy o dostarczenie zgody rodzica / opiekuna najpóźniej na pierwsze spotkanie. Osoba upoważniona do wypełnienia dokumentu może tego dokonać na miejscu w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni lub pobrać dokument: https://drive.google.com/open?id=0BxW5QPA695-lSVlEaDlaQWNydTg

Oprac. Łukasz Strzałkowski