Festiwal Gdynia OPEN 2017 – zgłoszenia do 7 maja

0
883

Już po raz czwarty w Gdyni zabrzmią głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017 odbędzie się w dniach 15-18 czerwca, w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym. Na zgłoszenia czekamy do 7 maja, formularz zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.gdyniaopen.pl. Zapraszamy.

Festiwal Gdynia OPEN ma charakter konkursu, w którym mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia. Pierwsze trzy dni festiwalu (15 – 17 czerwca) będą poświęcone na przegląd występów solistów i zespołów wokalnych, podzielonych na kategorie wiekowe. Czwartego dnia (18 czerwca) laureaci Gdynia OPEN 2017 zaprezentują się podczas uroczystego koncertu.

Organizatorem muzycznego wydarzenia dla młodych jest Laboratorium Innowacji Społecznych współpracujące z Zespołem Szkół nr 14 w Gdyni. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017, który podczas dotychczasowych trzech edycji zawsze gromadził liczne grono uczestników, a poziom artystyczny występów zachęcał widownię do spontanicznej zabawy. W tym roku również zapowiada się dobra zabawa i niezapomniana atmosfera.

 

Regulamin konkursu, formularz zgłoszenia oraz szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl

Oprac. Aleksandra Dylejko