Pociąg do Miasta – Stacja Miasto 🗓

0
1081

Jeszcze tylko przez kilkanaście dni przyjmujemy zgłoszenia do udziału w szóstej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Pociąg do Miasta – Stacja Miasto”, która odbędzie się w dniach 3-8 sierpnia 2020 roku w Gdyni.

To ostatnia szansa, żeby przedstawić trójmiejskiej publiczności swój spektakl i zaprosić widzów do dyskusji i wspólnego przeżywania sztuki. Na zgłoszenia czekamy tylko do końca marca! Konkurs skierowany jest do teatrów offowych z terenu całej Polski (interesują nas również pozarepertuarowe projekty teatrów instytucjonalnych), które nie boją się działać na przekór obowiązującym trendom, świadomie balansują na granicy nowoczesnego teatru i nieustanie poszukują nowych sposobów artystycznej ekspresji.

W tym roku „Pociąg do Miasta” stanie na stacji „Miasto”, szukamy więc przedstawień opowiadających o miastach w kontekście ich historii i architektury, czy też takich, gdzie właśnie miasto będzie głównym bohaterem. Temat festiwalu rozumiemy wyjątkowo szeroko, czekamy więc także na propozycje teatralne skupiające się na aktualnych problemach mieszkańców. Wyjdziemy z teatrem do widzów i zaprosimy ich do fascynującego szukania kontekstów i wspólnego przeżywania sztuki!

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 31 MARCA 2020.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony teatru pod linkiem:

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRALNY „POCIĄG DO MIASTA – STACJA MIASTO 2020” KONKURS DLA TEATRÓW I TWÓRCÓW OFFOWYCH

link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1171270403224208

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled kulturalnie