Otwarcie GCAR 🗓

0
1102

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Gdynia Rodzinna zapraszają na Wielkie Otwarcie Gdyńskiego Centrum Aktywności Rodziny (ul. Świętojańska 1), które odbędzie się 20 października 2019 roku o godzinie 12:00 na placu Kaszubskim przy pomniku Antoniego Abrahama.

W programie event plenerowy – niespodzianka w wykonaniu Teatru Komedii Valldal przy pomniku Antoniego Abrahama, pierwsze przedpremierowe odwiedziny w Gdyńskim Centrum Aktywności Rodziny i słodki poczęstunek.

Jednym z głównych zadań Gdyńskiego Centrum Aktywności Rodziny będzie zintegrowanie różnych instytucji i organizacji działających w obszarze tematyki rodzinnej poprzez stworzenie platformy regularnych spotkań interdyscyplinarnych, organizowanie specjalistycznych warsztatów i szkoleń i zwiększenie udziału samych mieszkańców w decydowaniu o tym jak wesprzeć  czy zainspirować gdyńskie rodziny.

W Gdyńskim Centrum Aktywności Rodziny uzyskać będzie można informację na temat dostępnej oferty kierowanej do rodzin. Zarówno tej dostępnej dla indywidualnych mieszkańców jak i profesjonalistów i organizacji budujących własną ofertę. Działać będzie także punkt konsultacyjny. Zadaniem centrum będzie też nadzorowanie i monitorowanie jakości usług kierowanych do rodzin i dzieci poprzez diagnozowanie dostępnych zasobów w Gdyni i nie tylko.

Gdyńskie Centrum Aktywności Rodziny od poniedziałku 21 października działać będzie przy ul. Świętojańska  1. Czynny będzie w dni powszednie w godz. 10-17 oraz w każdą drugą sobotę miesiąca w godz. 9-15.

Oprac. Krzysiek Marecki

Scheduled miasto