Osobowość Roku 2017 🗓

0
1314

Redaktor naczelny naszego portalu, Paweł Musiał, został nominowany do tytułu “Osobowość Roku 2017”.

Ten plebiscyt jest już na stałe wpisany do kalendarza pomorskich wydarzeń w noworocznym czasie. Od lat co roku dziennikarze i Czytelnicy “Dziennika Bałtyckiego” nominują do prestiżowego tytułu osoby, które wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

W tym roku nominację za działalność na rzecz mieszkańców dzielnicy, młodzieży i dzieci otrzymał Paweł Musiał, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Leszczynki oraz redaktor naczelny naszego serwisu.

To wielkie wyróżnienie i jednocześnie ciekawe doświadczenie – stwierdził Paweł. – Społecznie nie działa się dla glorii i chwały ale nie powiem, jest to przyjemne uczucie jeśli ktoś docenia twoją pracę. Postanowiłem, że za każdy oddany na mnie głos przeleję równowartość kwoty wszystkich SMSy na hospicjum w Chojnicach. Aby uchronić się przed ewentualnym bankructwem, ustalmy że górny wynik to tak około 150 głosów. – dodaje z uśmiechem.

Głosowanie odbywa się drogą smsową, na numer 72355 o treści CH.166 (koszt: 2,46 zł). Wyniki można śledzić na bieżąco pod adresem:

www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-gdynia-aktualne-wyniki,12821246

 

Źródło: Dziennik Bałtycki

Oprac. Łukasz Strzałkowski

Scheduled fejm