Nowy Rok przywitamy online

0
697

31 grudnia będziemy obchodzić powitanie Nowego Roku w bezpiecznej, wirtualnej formie.

 

Zdrowie i bezpieczeństwo gdynian jest najważniejsze, dlatego zachęcamy mieszkańców do przywitania Nowego Roku w kameralnym gronie domowników. Zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami rządowymi, z 31 grudnia na 1 stycznia 2021 w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą między innymi niezbędne czynności służbowe oraz inne wskazane w rozporządzeniu.

Pomimo tego, że w tym roku artyści nie zaśpiewają na gdyńskiej scenie i nie będzie pokazu ekologicznych fajerwerków, to i tak sylwestrowy wieczór będzie pełen dobrej energii oraz zabawy. A to wszystko przy dźwiękach ulubionej muzyki!

Taneczne wejście w 2021 rok zapewni muzyczna playlista na kanale Gdyni Kulturalnej. To tam znajdą się zarejestrowane wcześniej koncerty, między innymi grupy Vox czy Tymona Tymańskiego.

Ostatni dzień roku to także czas podsumowań. Od 28 grudnia na stronach internetowych i w mediach społecznościowych pojawią się informacje o tym, co dobrego wydarzyło się #wGdyni w kulturze w mijającym roku.

Więcej informacji można znaleźć na: Facebooku Gdyni Kulturalnej, stronie internetowej i na kanale YouTube.

Oprac. Amelia Bielska