MODIVO i eobuwie.pl razem w Gdyni

8
843

Już od prawie trzech lat klienci Galerii Handlowej Riviera w Gdyni mogą cieszyć się zakupami w sklepie eobuwie.pl. Od 6 października w ofercie sklepu dostępne są również produkty z oferty Modivo.

Koncept sklepu został rozszerzony o strefę interaktywnych przymierzalni. Dzięki tworzeniu zaawansowanych technologicznie sklepów stacjonarnych, marki, połączonymi siłami konsekwentnie dążą do łączenia światów online i offline.

Mieszkańcy Gdyni mają do dyspozycji sklep o powierzchni 442 m2, który zapewnia dostęp do oferty obu brandów, dzięki czemu można skompletować pełną stylizację wygodnie i ekspresowo. Klienci mogą skorzystać z usługi Rezerwuj i Przymierz, pozwalającej na przymierzenie zarezerwowanych wcześniej produktów. W dowolnym momencie mogą zamówić do sklepu artykuły z oferty online eobuwie.pl oraz MODIVO. a kiedy zamówienie będzie skompletowane, otrzymają powiadomienie SMS.

Na miejscu, klientów wita robot humanoidalny Pepper. niewątpliwa atrakcja zarówno dla młodszych jak i starszych. Pepper pomaga w odbiorze zamówienia i służy radą przy zakupach. Wyboru produktów w sklepie dokonuje się za pomocą 31 nowoczesnych tabletów,a ubraniaz asortymentu MODIVO można przymierzyć w 2 przymierzalniach. Będą w nich czekać wcześniej wybrane produkty oraz szafa i tablet, dzięki któremu można podjąć ostateczną decyzję co do zakupu.W sklepie dostępne jest też urządzenie esize.me -specjalny skaner, który wykonuje skan 3D stóp, co pozwala na dokładne dopasowanie obuwia podczas zakupów. Wystarczy zrobić to tylko raz, ponieważ skan zostaje przypisany do konta klienta.

Sklep w galerii handlowej Gdynia Riviera zlokalizowany jest na parterze i jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, do czego służy urządzenie esize.me w
sklepie MODIVO i eobuwie.pl?

Do wygrania są 3 vouchery na na zakupy w sklepie MODIVO – każdy o
wartości 200 zł, które w rozlosuje nasza redakcyjna eobuwianka spośród
nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 17 października do
godziny 20:00. Informacje o wygranej prześlemy zwycięzcom drogą mailową 18 października do godziny 20:00.

Oprac. Małgorzata Trasna

 

8 KOMENTARZE

  1. Cudowne urządzenie które perfekcyjnie dobierze rozmiar bucików dla całej rodzinki , jak również pomoże w doborze pięknych ciuszków

  2. Urządzenie esize.me służy do skanowania 3d stóp, dzięki czemu po zapisaniu danych zakupy online stają się prostsze i wygodniejsze 🙂

  3. Dzięki usłudze e-size,me mogę wykonać trójwymiarowy skan swoich stóp. Na tej podstawie sklep jest w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę z rekomendacją rozmiarów. Wybrane buty i ubrania mogę zamówić wygodnie z poziomu telefonu, lub komputera w domu i po dostawie przymierzyć w specjalnej przymierzalni w sklepie. Dzięki temu mamy możliwość dokonania ewentualnego, szybkiego i wygodnego zwrotu.

  4. Esize.me służy do wykonania skanu stopy 3d, dzięki temu można łatwo i szybko dobrać odpowiedni rozmiar. Skan wystarczy zrobić jednorazowo.

Comments are closed.