Mikołajki w kinie Helios 🗓

5
1226

Serdecznie zapraszamy na Mikołajki w kinach Helios w Centrum Handlowym Riviera w dniach 6-9 grudnia.

We wszystkie dni kino zapewnia moc dodatkowych atrakcji dla całej rodziny. Hol kina będzie pełen konkursów z nagrodami, gier, zabaw oraz dodatkowych atrakcji w holach kin. Dokładne godziny seansów znajdują się na stronie www: www.helios.pl/42,Gdynia/Aktualnosci/Szczegoly/id/6560/Mikolajki-w-kinach-Helios

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jaki prezent na Mikołajki pamiętasz najlepiej i dlaczego? 

Do wygrania dwa podwójne zaproszenie na dowolny seans Mikołajkowy, które w wylosuje nasza Śnieżynka spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 5 grudnia do godziny 23:59.

Oprac. Paweł Musiał

od do
Scheduled kulturalnie

5 KOMENTARZE

 1. nie uwierzycie ale na poczatku niestety dostałma w czerwonym woreczku pieknie zapakowanym i nie zgadniecie co 3 duze kawalki wegla a to dlatego ze bylam troszke nie sforna ale po czasie w pokoju pod piecem u mamy znalazlam mala paczusie z napisem dla jasi i tak zastanawiam sie czy czasem nie zrobic tak swoim synkom hihi pozdrawiam

 2. Najlepiej pamiętam pierwszy mikołajkowy prezent, który sama dałam dziecku. Ja prezentów nie otrzymywalam… to były inne czasy.

 3. Gdy byłam mała
  To zawsze czekałam na Mikołaja
  Buty pastowałam
  Bo prezenty dostać chciałam
  Moim marzeniem był bobas płaczący
  I butelka z mlekiem znikającym
  Marzenie się spełniło i do dziś to pamiętam
  I za tą magię kocham Mikołaja i święta !

 4. Rózga – bo oczywiście jak zawsze jestem grzeczna, tylko raz Mikołajowi coś się pomyliło 😛 (to musiała być pomyłka!)

 5. Jako dziecko bardzo chciałam dostać od Mikołaja Lalkę-bobasa, ktora raczkuje i takiej sie doczekałam. Bardzo lubiłam małe dzieci i dlatego marzyłam o lalce, ktora bedzie przypominać prawdziwe dziecko Pamiętam jeszcze, że ogromną frajdę sprawiało mi jako dziecku robienie drobnych upominków dla najbliższych i dawanie im ich osobiście, a były to drobne rzeczy kupione z oszczędności.

Comments are closed.