Mikołajki jak z bajki 🗓

0
165

Ho, ho, ho! Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny więc warto je spędzić w filmowej atmosferze i odwiedzić Kino Helios w Gdyni!

Niezapomniane bajki, wzruszające historie, rozbijanie choinkowej piniaty, moc konkursów z nagrodami oraz Mikołaj z workiem pełnym łakoci – to wszystko czeka na Was w dniach 4-6 grudnia. Przyjdź do kina i spędź magiczne chwile w oczekiwaniu na film w towarzystwie bohaterów słynnej bajki Psi Patrol, Skye i Chase.

A w niedzielę 5 grudnia w holu kina warsztaty edukacyjne przeprowadzą animatorzy z Edukido. W ramach bajkowych Mikołajek kino Helios w Gdyni zaprasza na:

Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją.

Clifford. Wielki czerwony pies. Ośmioletnia Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu. Dziewczynka postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Niestety psiak wzbudza powszechne zaciekawienie, czym przyciąga uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.

Chłopiec z chmur. Dla Thomasa pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem wydaje się koszmarem. Naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, a skazany na opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się do nich coraz bardziej. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Gwiazdka Klary Muu. To świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Przeżyj bajkową przygodę. Przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów: Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

 

Oprac. Martyna Rodzik

od do
Scheduled Featured kulturalnie