Mecz o psią krew 🗓

0
1373

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was 15 września na DRUGI CHARYTATYWNY MECZ O PSIĄ KREW

W piłkarskim starciu zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy, a cały dochód z imprezy przekazany będzie na cele charytatywne!

W tym meczu na pewno znów nie zabraknie pięknych bramek, okrutnych kiksów czy prześmiewczego komentowania na żywo. Mamy nadzieję, że trybuny znów zapełnią się po brzegi, a niesieni dopingiem zawodnicy będą starali się nie pozabijać o własne nogi i nie przestrzelić do pustej bramki.

W tym roku w drużynie komików zagrają:
Abelard Giza, Rafał Pacześ, Kacper Ruciński, Karol Modzelewski, Rafał Banaś, Adam Van Bendler, Michał Leja, Rafał Rutkowski, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Darek Gadowski, Grzegorz Dolniak, Tomasz Boras Borkowski, Rafał Sumowski, Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Filip Puzyr, , Mateusz Petryka, Czarek Sikora, Natan Maciej Milaszewski, Tomasz Waberski, Arek Jaksa Jakszewicz, Paweł Bakteria, Bartek Korbel, Sebastian Filipkowski i Wojtek Kucharski.

W ekipie raperów wystąpią: Paluch, Joda, Gedziula, Kobik, Guzior, PlanBe, Vixen, Dj Decks, Jan – rapowanie, Lanek + SBM Label, Yurkosky oraz Przyjaciele!

Kto będzie MVP meczu? Czy po raz kolejny doczekamy się 12 bramek i rzutów karnych? Trzeba to zobaczyć na własne oczy! Mecz rozpocznie się o godzinie 15 września o godzinie 12:00 w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby. Sędziować będzie najpiękniejsza Arbiter na świecie czyli Karolina Bojar!

W zeszłym roku dzięki meczowi oraz gali Stand-up Comedy zebraliśmy ponad 160 000 tysięcy złotych! Dzięki temu wynikowi, prowadzona przez Adama Van Bendlera FUNDACJA PSIA KREW wspomogła już 5 schronisk na terenie całego kraju a to dopiero początki jej działań!

Oprac. Krzysiek Marecki

Scheduled aktywnie lifehacki piłka nożna