Lajkujemy dla Zuzanny

0
811

Obejrzyjcie poniższy film i lajkujcie występ Zuzi Polańskiej! Pomóżmy jej przejść do kolejnego etapu konkursu “Zostań gwiazdą”.

 

“Zostań Gwiazdą” to nowy talent show telewizji Tele5. W programie biorą udział osoby, które potrafią śpiewać, tańczyć albo grać na instrumencie. Nie ma znaczenia wiek ani miejsce zamieszkania, liczą się umiejętności. Uczestnicy kręcą smartfonem film ze swoim występem i przesyłają go do programu. Nagrania są prezentowane na fanpage’u, gdzie zbierają polubienia. Najlepsze i najbardziej popularne występy zostaną pokazane na antenie Tele5. Spośród wszystkich uczestników programu będzie wybrany zwycięzca.

Zuzia ma 12 lat i chodzi do 7 klasy. Zaczęła śpiewać w wieku czterech lat, pierwsze konkursy wygrywała już jako przedszkolak.  Od najmłodszych lat tańczy w formacji grupowej – śpiew i taniec stały się jej pasją, obecnie chodzi na zajęcia stepowania, od 2 lat uczy się grać na gitarze a w tym roku zaczęła naukę na pianinie. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Śpiewa nie tylko indywidualnie, ale także jest członkiem gdyńskiego zespołu „Granda”, pod kierunkiem Pani Elżbiety Cupiał. Jej ulubieni wykonawcy to Dua Lipa oraz Katy Perry. Zuzia ma na swoim koncie kilka występów w przedstawieniach, grała i śpiewała m.in. w „Księdze Dżungli” i „Alicji w Krainie Czarów” , “Wikingowie. Musical Nieletni” w Teatrze Komedii Valldal, w Teatrze Muzycznym – junior „Pippi” oraz w „Piotrusiu Panu” (w roli Wendy) w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Spodobała jej się praca na scenie i marzy o tym, by zostać aktorką musicalową. Pasjonuje ją naśladowanie różnych głosów i chciałaby sprawdzić się w dubbingu, już pierwsze nagrania za nią. Kocha wszystkie zwierzęta, ma w domu milusińskie koty. W wolnej chwili czyta książki.

Oprac. Paweł Musiał