KONKURS – Filmowe Poranki: Strażak Sam 🗓

2
847

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 2. już w niedzielę 31 października. Uwaga konkurs!

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. W niedzielę 31 października o godzinie 10:30 zostanie zaprezentowany będzie zestaw bajek:

  • Norman kontra pies pożarowy
  • Katastrofa na polance
  • Potworna mania
  • Czarodziej Wally
  • Książę w Pontypandy

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios w Gdyni odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jak nazywa się miejscowość w której mieszka Strażak Sam?

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na Filmowy Poranek, które w wylosuje nasz redakcyjny Norman Price spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 29 października do godziny 16:00.

 

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled Featured kulturalnie

2 KOMENTARZE

Comments are closed.