KONKURS – Filmowe Poranki: 44 koty 🗓

0
865

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 koty, cz. 8. już w niedzielę 14 listopada. Uwaga konkurs!

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Zaprezentowany będzie zostanie zestaw bajek:

  • Prawdziwy talent Bibi
  • Na tropie kociego ducha
  • Świat do góry nogami
  • Dyniowy potwór
  • Kociastyczne dzieło sztuki

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios w Gdyni odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

UWAGA konkurs!
Napisz w komentarzu do artykułu, jakie imiona noszą czterej bohaterowie animacji?

Do wygrania dwa podwójne zaproszenie na Filmowy Poranek, które w wylosuje nasz redakcyjny Archibald spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 12 listopada do godziny 16:00.

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled Featured kulturalnie