Kinowe Mikołajki jak z bajki 🗓

0
203

Mikołajki to święto uwielbiane przez dzieci i dorosłych! To też świetny moment na wizytę w kinie, zwłaszcza jeśli na widzów czekają rozgrzewające nowości, projekcje przedpremierowe oraz konkursy z nagrodami.

W kinach Helios mikołajkowe seanse odbędą się 2, 3 i 6 grudnia.

W tym roku na Mikołajki kinomani będą mogli wybierać spośród czterech tytułów, które łączy wesoły i ciepły klimat. Taką właśnie produkcją są „Trolle 3”. Poppy i Mruk stali się parą, jednak ona dowiaduje się, że był on kiedyś członkiem boysbandu, tworzonego przez braci Mruka!

Na ekranach zagości również najnowsza animacja Disneya – „Życzenie”. Opowiada ona o nastoletniej Ashy, zamieszkującej w magicznej krainie Rosas. Dziewczyna pragnie stawić czoła tamtejszemu władcy o złych zamiarach… Na szczęście może liczyć na wsparcie prawdziwej Gwiazdki z nieba!

Widzowie Heliosa mogą w Mikołajki obejrzeć wyczekiwane nowości przedpremierowo. Na kinomanów czekają wyjątkowe projekcje filmu „Wonka”, opowiadającego o młodości właściciela słodkiego imperium z książki „Charlie i fabryka czekolady”. W tytułowej roli wystąpił Timothée Chalamet.Na wielkie ekrany powraca także uwielbiana postać w świątecznej odsłonie – „Kicia Kocia pod choinkę”. Sympatyczna bohaterka tym razem będzie przeżywać przygody w zimowej scenerii, takie jak lepienie bałwana i pieczenie ciasteczek, a towarzyszyć będą jej wierni przyjaciele! Na małych widzów bajki będą czekać specjalne imienne dyplomy pamiątkowe.

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled Featured kulturalnie