Kiedy siedzenie w domu Cię dobija

0
774

Pozostawanie w domu jest kluczowe dla opanowania ryzyka zakażeń koronawirusem, lecz dla wielu osób może okazać się wyzwaniem. Z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji izolacji od swojego środowiska i zdalnej nauki, miasto zorganizowało Telefoniczny Punkt Konsultacyjny.

Telefoniczny Punkt Konsultacyjny działa od poniedziałku do piątku, od godz. 12.00 do 18.00. Na mieszkańców Gdyni czekają psychoterapeuci gdyńskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Już dziś można skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, dzwoniąc na numer Gdyńskiego Centrum Kontaktu: 58 626 26 26 – skąd nastąpi połączenie z Telefonicznym Punktem Konsultacyjnym.

Jeśli czujecie,że sytuacja powoli zaczyna Was przerastać, dopada Was poczucie utraty kontroli nad własnym życiem, odczuwacie niepokój, lęk, zagubienie i chcecie porozmawiać z profesjonalistą w atmosferze akceptacji oraz zrozumienia, zapraszamy. Dzwońcie. Czekamy na Was! – zachęca Lucyna Lewandowska, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni.

TELEFONICZNY PUNKT KONSULTACYJNY
Poniedziałek-Piątek
12.00-18.00
58 626 26 26
(łączenie przez Gdyńskie Centrum Kontaktu)

Oprac. Krzysiek Marecki