Kacze Opowieści – konkurs z kinem Helios 🗓

1
1006

Kino Helios zaprasza 7-8 kwietnia na przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel „Kacze Opowieści”.

W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na przygody bez końca! Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

Lubicie klocki lego? A może lubicie roboty? Teraz jest okazja połączyć jedno i drugie! W holu kina Helios Gdynia od godziny 10:00 do 12:30 odbędą się zajęcia z robotyki z udziałem klocków LEGO®. Poprowadzą je wspaniali przedstawiciele Edukido. To niepowtarzalna okazja by pouczyć się przez zabawę.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę będzie przede wszystkim… słodko! Przedstawiciel cukierni T.Deker Patissier & Chocolatier poprowadzi warsztaty cukiernicze dla dzieci. To znakomita okazja by uszczęśliwić małych i dużych łasuchów.

!! KONKURS KONKURS KONKURS !!!

Mamy dla Was dwa podwójne wejścia na jeden z czterech seansów. Warunkiem uzyskania zaproszenie jest umieszczenie komentarza pod niniejszą informacją zawierającego opis ulubionej postaci z Kaczych Opowieści wraz z uzasadnieniem wyboru do dnia 4 kwietnia. Spośród przesłanych zgłoszeń wylosujemy do dnia 5 kwietnia zwycięzców. Do dzieła!

Oprac. Paweł Musiał

 

Scheduled kulturalnie

1 KOMENTARZ

Comments are closed.