Gabi Borys śpiewa o hejcie

0
1239

Gabi Borys to kolejna obok Roksany Węgiel niezwykle utalentowana wokalistka z pierwszej edycji programu The Voice Kids, w którym zachwyciła samego Dawida Kwiatkowskiego.

Czternastoletnia influencerka z prawie 30 tysięczną armią fanów na Instagramie ma dla słuchaczy mocny przekaz, który prezentuje w swoim pierwszym autorskim utworze, do stworzenia którego zainspirowali ją… internetowi hejterzy! Już w poniedziałek 3 sierpnia 2020 premierę będzie miał teledysk do singla pt.: „Bliżej gwiazd”.

Gabi Borys, uczestniczki The Voice Kids , który powstał w ramach współpracy z inkubatorem artystycznym, wytwórnią muzyczną Delphy Records. To utwór nowoczesny i pełen pozytywnej energii, a do tego z mocnym przekazem, którym Gabrysia chce podzielić się ze swoimi fanami. – Moja piosenka została zainspirowana wszystkim tym, co działo się ze mną tuż po programie The Voice Kids. Było dużo miłych sytuacji, fani, gratulacje… – wspomina młoda artystka. – Pojawił się też jednak hejt w sieci, a ja przekonałam się, jak bardzo ludzie potrafią skrzywdzić drugą osobę złymi słowami. Musiałam się z tym uporać, podobnie jak z trudnymi emocjami, które temu towarzyszyły. Ta piosenka jest odpowiedzią na to wszystko. Śpiewam o tym, żeby otaczać się dobrymi ludźmi i wzajemnie się wspierać. Żeby nie przejmować się hejtem i dążyć do upragnionego celu. Chciałam, żeby utwór był energiczny i radosny, jak ja! – dodaje.

Gabrysia wystąpiła w premierowym odcinku The Voice Kids 1 stycznia 2018 i skradła serca jurorom wykonaniem piosenki „Shake it off”, który ma już ponad 6 mln wyświetleń na YouTube. 11-letnia wówczas Gabi dotarła do etapu Bitew na głosy, w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, gdzie walczyła ze sporo starszymi od siebie – Marceliną Szlachcic i Kubą Szmajkowskim (z zespołu 4Dreamers), w utworze „I know what you did last summer”.

Gabrysia Borys to pochodząca z Gdyni młoda wokalistka, która ma na koncie liczne osiągnięcia zarówno na krajowych jak i zagranicznych festiwalach muzycznych. Na festiwalach osiąga sukcesy razem z zespołem „Granda”, z którym jest związana od 7 lat. Występowała nie tylko w Polsce, ale i w Bułgarii, Gruzji, na Litwie, we Francji, czy Włoszech. Wzięła udział w Zjeździe Młodych Gwiazd w Szczecinie, gdzie otrzymała nominację na międzynarodowy Festiwal na Malcie. Od dziecka gra też na pianinie, ale poza muzyką ma wiele innych pasji – gra w Teatrze  Komedii Valldall, trenuje taniec, a w wolnym czasie uwielbia spotykać się z przyjaciółmi. Inspirują ją takie artystki jak: Ariana Grande, Beyonce, Whitney Houston, czy Miley Cyrus. Za swoje osiągnięcia młoda artystka uzyskała dwukrotnie stypendium Prezydenta Miasta Gdyni.

Źródło: mat. autorki

Oprac. Marta Kuniecka