Finał Gdyńskiego Biznesplanu

0
970

Kto ma najlepszy pomysł na biznes? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek, 20 listopada podczas finału Gdyńskiego Biznesplanu 2020.

O zwycięstwo powalczy 14 osób, które przygotowały 12 projektów. Nagrodzone zostaną trzy najciekawsze biznesplany. Gala konkursu odbędzie się w formule online. Start transmisji o godz. 12.00 na stronie gdynia.pl oraz w mediach społecznościowych.

W tym roku swoje pomysły pod ocenę ekspertów oddało aż 418 osób, które zakwalifikowano do drugiego etapu konkursu. W finale znalazło się ostatecznie 14 osób i łącznie 12 gotowych biznesplanów. Zostały one wyłonione spośród 76 projektów, które wcześniej zakwalifikowały się do trzeciego etapu. Finaliści powalczą o pieniądze na start i cenne wsparcie.

W gronie finalistów znaleźli się: Joanna Masorz-Soboń, Monika Orłowska i Katarzyna O’Donell, Tomasz Kirejczyk, Jan Cichosz, Andżelika Szafrańska, Maria Jopyk-Misiak, Krzysztof Przekwas, Mikołaj Haczewski, Adam Biernat, Mateusz Kaźmierczak i Paweł Zaborny, Magdalena Mielewczyk oraz Marlena Michalak.

Kto wygra? O tym będzie się można przekonać już za dwa dni. W piątek, 20 listopada zaplanowano finał Gdyńskiego Biznesplanu 2020. Gala konkursu odbędzie się w formule online. Transmisję będzie można śledzić od godz. 12.00 na stronie gdynia.pl, na facebookowym profilu Gdyni oraz na gdyńskim kanale YouTube.

Na autorów najlepszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Ich pula w tej edycji sięga aż 100 tysięcy złotych. Jury wyłoni 3 laureatów. Zwycięzca otrzyma m.in. nagrodę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych na rozwój firmy, voucher o wartości 10 tysięcy złotych na studia, szkolenia lub program MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, bezpłatny udział w studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej, doradztwo prawne czy poręczenie kredytu na realizację biznesplanu. Nagrody finansowe i vouchery otrzymają również zdobywcy 2. i 3. miejsca.

Głównymi partnerami konkursu są PKO Bank Polski, REFINITIV i Radmor S.A. oraz instytucje otoczenia biznesu i trójmiejskie uczelnie.

Oprac. Amelia Bielska