Filmowe Poranki w Kinie Helios – Króliczek Bing 🗓

0
239

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Króliczek Bing część 1, w niedzielę 11 września o godz. 10:30.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

Zaprezentowany będzie zostanie zestaw bajek:

To nie twoje
Moje
Obiad
Hau!
Włochate wydmuszki
Przyjęcie u Hipci
Telefon komórkowy
Występ

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled kulturalnie