Filmowe Poranki: Krecik i Panda cz. 1 🗓

0
1239

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 1.

W niedzielę 16 czerwca o godzinie 10:30 zostanie zaprezentowany zestaw bajek: Przyjaciel z daleka, Przyjęcie powitalne dla Krecika, Nowy dom Krecika, Ogon jaszczurki, Wybawca latwca.

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios w Gdyni odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Scenariusz wydarzenia:
• zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
• projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:
• dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
• pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Bilet w cenie 18,50 zł/dla każdego uczestnika, po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jakie postacie oprócz Krecika i Pandy występują w bajce?

Do wygrania trzy podwójne zaproszenie na Filmowy Poranek, które w wylosuje nasza redakcyjna Panda spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 14 czerwca marca do godziny 14:00.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled kulturalnie