Dzień Rodzinny 🗓

0
872

16 stycznia (sobota) Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na „Dzień Rodzinny” – cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami.

 

Warsztaty odbywają się online – zapisani uczestnicy otrzymają mailowo link do platformy Zoom, gdzie odbędzie się wydarzenie. Linki do formularza zapisów znajdują się [ TUTAJ ].

Ah, Nowy Rok! Pewnie wiele z Was zadzwoniło w Sylwestra do swoich bliskich z życzeniami. Czy udało się Wam połączyć bez żadnego problemu? A może było Wam trochę trudno, bo dzwoniło dużo ludzi naraz? Podczas zajęć uczestnicy zajmą się tematem komunikacji i zastanowią się w jaki sposób można przekazywać sobie informacje!

Harmonogram:
11:00-13:00 Wszystko nagrane – warsztaty z nagrywania dźwięku na kasetę magnetofonową. Na czym najczęściej słuchacie muzyki? Na telefonie, komputerze? A może mieliście kiedyś okazję słuchać muzyki z kasety magnetofonowej? Podczas porannych warsztatów pójdziemy krok dalej i nagramy swój głos na tym małym urządzeniu. W jaki sposób? Przekonacie się na zajęciach! Prowadzenie: Olga Lewandowska

Przed warsztatami uczestnicy otrzymają mailowo listę potrzebnych do warsztatów materiałów. Bez obaw – będą to rzeczy, które większość z nas ma w domach.

13:30-15:30 Szczegóły dogadane – warsztat z tworzenia sprzętu komunikacyjnego
Wyobrażaliście sobie kiedyś życie bez telefonów i Internetu? Bez nich przekazanie sobie wiadomości na odległość musi być bardzo trudne… Ale czy niemożliwe? Podczas popołudniowych zajęć spróbuje my swoich sił w stworzeniu sprzętu, którym spróbujemy się porozumieć z kimś z drugiego pokoju! Prowadzenie: EcoArt – Akademia Kreatywności

Link do zapisów.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled miasto