Dzień otwarty LISa 🗓

0
827

Czas na zmiany! Zapraszamy na Dzień otwarty w Laboratorium Innowacji Społecznych.

W sobotę, od godziny 10:00 do 16:00, na ulicy Żeromskiego 31 (pierwsze piętro, wejście od ul. Derdowskiego) jesteśmy do dyspozycji. Pomożemy wypełnić formularz, wyjaśnimy nowe zasady, posłuchamy o wspólnych potrzebach w Gdyni i potencjalnych, najlepszych rozwiązaniach dla niej.

Tegoroczna procedura gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego rusza w piątek, 15 lutego – mieszkańcy i mieszkanki mają miesiąc na przygotowanie swoich pomysłów, czy to w formie formularza (projekty dzielnicowe), czy pod wspólną dyskusję (projekty miejskie).

Poziom dzielnicowy i miejski to nie jedyne nowości w Budżecie Obywatelskim. Zmieniła się kwota (w tym roku to ponad 10 mln zł), zmienił się katalog projektów, które można zgłosić, innowacyjna jest także forma zgłaszania.

Skąd wziąć informacje na temat tegorocznej edycji? Gdzie można dowiedzieć się więcej? Od piątku rusza strona internetowa www.bo.gdynia.pl – na niej umieścimy wszystkie informacje… które możemy przekazać też ustnie! Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy przy Budżecie Obywatelskim? Zapraszamy!

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled budżet obywatelski