Co w Gdyni Szumi?

0
823

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Co w Gdyni Szumi”, na którym o swoich działaniach, pasjach, hobby, pracy i życiu opowiedzą mieszkanki i mieszkańcy Gdyni oraz osoby na co dzień w Gdyni działające.

Nasze miasto regularnie wygrywa rankingi najlepszych miast do życia w Polsce. Mieszka tutaj, pracuje i działa wiele osób o ciekawej historii, niebanalnych pomysłach i niespożytej energii do działania. To z nimi spotkamy się już w sobotę 25 marca o godzinie 10.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych.

Nasi goście w formule Pecha Kucha (prezentacja multimedialna trwająca 6 minut i 40 sekund, składająca się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy) opowiedzą nam o tym, czym na co dzień się zajmują oraz jaki wpływ na to co robią ma fakt, że mieszkają i pracują w Gdyni.

Przed Państwem w sobotę wystąpią:
* Maurycy Śmierzchalski – dyrektor artystyczny FRAMES Studium Fotografii, pasjonat i nauczyciel fotografii.
* Agnieszka Gorczyńska – założycielka kawiarni Kofeina, która o kawie może opowiadać godzinami.
* Katarzyna Jaworska – pasjonatka arteterapii, nauczycielka Vedic Art – metody rozwoju kreatywności przez malowanie intuicyjne
* Marta Czepukojć – life – coach, od ponad roku certyfikowana bodyworkerka zafascynowana japońskim masażem Shiatsu
* Agata Dutkowska – kiedyś alternatywna przewodniczka po Krakowie, z wykształcenia artystka i socjolożka, pomaga kobiecym biznesom rozwinąć skrzydła.
* Maciej Stafiej – podróżnik i miłośnik herbaty. Autor bloga Kurs na Herbatę
* Paulina Pohl – edukatorka filmowa. W ramach Akademii Dokumentalnej w Gdyńskim Centrum Filmowym prowadzi zajęcia z seniorami/seniorkami

Spotkanie poprowadzi:
Sylwia „Nikko” Biernacka – fotografka, inspiratorka, trenerka i liderka społeczna od niedawna mieszkanka Gdyni

Po prezentacji będziemy degustować kawę przygotowaną przez Kawiarnię Kofeina i herbatę, której parzenia nauczy nas Maciej Stafiej. Będzie także możliwość bezpośredniego porozmawiania z naszymi gośćmi.

Dla uczestników/uczestniczek przygotowano prezenty w postaci książek i bonów promocyjnych na swoje usługi i produkty, które będzie można wygrać po wypełnieniu mini ankiety, w której będziemy Państwa pytać o osoby, które warto zaprosić na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Co w Gdyni szumi” .

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Spotkanie odbędzie się 25 marca w godzinach 10.00 – 13.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Zapisy: https://cowgdyniszumi.evenea.pl

Jeśli z różnych przyczyn po zapisaniu nie będą Państwo mogli uczestniczyć w spotkaniu bardzo proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji, na wolne miejsce zapiszemy osobę z listy rezerwowej.

Kontakt: Tel: 515 068 873, e-mail: machina.fotografika@gmail.com

Zespół Laboratorium Innowacji Społecznych